Připravujeme

06.02.2012

Výběr z novinek na měsíc únor:

Estonská spisovatelka se do povědomí českých čtenářů dostala výjimečným románem Očista, začátkem února vychází její další, neméně zdařilá kniha Stalinovy krávy. To, že to v soužití ženy a muže občas pěkně jiskří, ví určitě každý, kniha Barbary a Allana Peasových Vám pomůže se snáze orientovat ve spleti podivností opačného pohlaví. Druhý díl trilogie, jejíž první část vyšla pod názvem Zář, si zcela jistě nenechají ujít čtenář(ky)i tohot žánru. vychováváte dítě? Pak právě Vám je určena kniha s názvrm Za svoje děti si můžete sami! Nové zpracování dnes již klasického příběhu Jana Eyrová nabízí román Jane.

30.12.2011

Na začátek roku 2012 pro Vás z naší nabídky knih vybíráme:

Ctitelky Sandry Brown jistě uvítají další titul této známé a oblíbené autorky. Také hrdinu další knihy netřeba představovat, vychází totiž již šesté pokračování příběhů Scotta Pilgrima. Pokud máte rádi příběhy plné lásky, chystáme přesně pro Vás milostný historický román z Japonska, situovaný do roku 1868. Jednou z nejrozšířenějších technik ručních prací je patchwork, pokud si i vy chcete zútulnit domov originálními textilními doplňky, můžete se inspirovat naší knihou Patchwork pro začátečníky. Z úplně jiného "soudku" je náš poslední tip, stěžejní dílo Catherine Aubierové - Encyklopedie astrologie, a to ve své původní a nezkrácené verzi.

Naše knižní tipy pod váš vánoční stromeček
29.11.2011

Naše knižní tipy pod váš vánoční stromeček

Blíží se Vánoce a jistě spousta lidí bude svým blízkým nadělovat knihy. Možná vám pomohou z výběrem tipy z naší nabídky. Ať už máte, nebo nemáte rádi Agátu Hanychovou, je nutno přiznat, že se stala českou Paris Hilton a její kniha bude zcela jistě zajímavým dárkem. Oblíbili jste si vy, nebo někdo z vašich blízkých "nahé šlechtice"? Vychází další díl této populární série - Nahý vikomt. Fanynkám Školy noci určitě udělá radost osmý díl této napínavé a celosvětově úspěšné upíří ságy! Do kin právě přichází film natočený na motivy knihy Stephenie Mayerové - Rozbřesk a stejně jako u předchozích dílů vychází oficiální ilustrovaný průvodce filmem. Exkluzivní vydání pohádek Tisíce a jedné noci potěší ctitele klasické literatury, vychází již osmý díl. Marii Poledňákovou jistě netřeba představovat a knihu + film "Líbáš jako Bůh", také ne, nyní na váš čeká volné pokračování osudů hlavních protagonistů příběhu. A jako tip na závěr: po vánoční konzumaci různých dobrot mívá mnoho lidí nějaké to kilo navíc, právě pro ně máme v nabídce knihu Dieta po italsku, která pomůže posunout váhu žádoucím směrem.

20.10.2011

Naše listopadová nabídka knih

Také v listopadu Vám přinášíme pestrou směs knih různých žánrů. Hned na začátku měsíce vychází další z vynikajících severských detektivek Mlhy Ölandu, fanoušky Rudy z Ostravy jistě potěší jeho kniha „Ruda z Ostravy Besceler!!!“. Pro ctitele detektivek z dostihového prostředí přinášíme knihu Felixe Francise, který pokračuje v díle svého otce Dicka Francise. Na vlně populárního tajemna a nadpřirozena se nese další z našich novinek: Kniha 1: Zář, první díl dlouho očekávané série. Román s ultrakrátkým názvem „C“ nám představí několik postav s převážně tragickým osudem.

29.09.2011

V říjnu pro vás připravujeme

Meteorologové nám slibují krásné babí léto, jistě rádi strávíte příjemné chvíle odpočinku na lehátku například na terase či na zahrádce s dobrou knihou; i v říjnu pro Vás připravujeme bohatou nabídku knih různých žánrů. Pro milovníky pohádkového světa C.S. Lewise vychází komplet všech dílů Letopisů Narnie v boxu, fanoušci fantasy literatury jistě přivítají druhý díl ságy Andělé, a taktéž druhý díl westerfieldovy série Behemot. Pro ctitele Agáty Christie máme v nabídce Hercule Poirota v detektivce Pět malých prasátek a pro fanoušky Jana Weicha knihu autorů Jiřího a Ondřeje Suchého, Pan Werich z Kampy. Jiří Suchý oslaví 1.října osmdesáté narozeniny! A pro všechny kuchaře a kuchařky vydáváme knihu Prostřeno! 2 od Aše po Jablunkov.

18.08.2011

Z nabídky knih pro měsíc září pro Vás vybíráme:

Také tento měsíc pro Vás vydává Euromedia Group mnoho poutavých knih, mimo jiné čtenáři netrpělivé očekávaný druhý díl Smečky, příběhy ze života módní návrhářky Blanky Matragi, pro malé paleontology vychází nádherná kniha Dinosauři v životní velikosti, volné pokračování kultovního apokalyptického bestselleru Metro 2033, román Mapa a území, jenž byl oceněn Goncourtovou cenou, nebo poutavý příběh z roku 1330 s názvem Ranhojička.

Vybráno ze srpnových novinek
26.07.2011

Vybráno ze srpnových novinek

Mezi novinkami z nakladatelství Euromedia Group, které budou vydané v srpnu 2011, najdete např. druhý díl digirománové série thrillerů Level 26, druhý díl série Levá ruka Boží, novinku Danielly Steel či Michaela Cunninghama. Milovníci fantasy jistě uvítají první díl nového cyklu Andělé. Na příznivce Rhondy Byrne, autorky celosvětového bestselleru Tajemství, čeká další autorčin titul Moc. Doslova nepřehlédnutelná je výpravná ecyklopedie z produkce Dorling Kindersley s názvem Věda.