Připravujeme

03.11.2015

Bestsellery letošního podzimu

Jak je známo s podzimem přicházejí dlouhé večery zahalené tmou a zimou, proto nepřehlédněte jedinečnou nabídku od bestsellerových autorů ...

09.09.2015

Náš zářijový titul

Po letních rozevlátých měsících se v  měsíci září  všechno navrací do stálých kolejí a všechno začíná mít nějaký řád,,, Tak Vám přejeme ať je nastolení řádu co nejúspěšnější a brzy si v něm najdete svůj správný směr a tempo. Zpříjemněte si chvíle naším titulem, který je pro nás titulem měsíce září - kniha Vedlejší pokoje spisovatele Radovana Mennšíka - vítěze jubilejního 20. ročníku Literární ceny Knižního klubu.

25.06.2015

Naše letní nabídka titulů

Tak k nám konečně přišlo Léto a s ním i čas dovolených a odpočinku, který určitě moc rádi strávíme s novou knihou... Přejeme Vám tedy krásné čtenářské léto a přikládáme pár tipů co vzít s sebou na letní výpravy.

27.04.2015

Naše jarní květnová nabídka

S jarem přicházejí teplé dny, které nás lákají čím dál častěji do přírody, na výlet, prostě ven za sluncem nebo za vodou. Inspirujte se v knize

26.01.2015

Výběr z našich únorových titulů

Jeden z nejvíce očekávaných únorových titulů je kniha Marťan Andyho Weira. Strhující, podmanivý a přesvědčivý příběh o lidské nezdolnosti a vynalézavosti tváří v tvář beznadějné situaci obletěl celý čtenářský svět a ve všech zemích, kde vychází, sklízí nadšený ohlas. Zaujal i filmové tvůrce, režisér Ridley Scott točí adaptaci s Mattem Damonem v hlavní roli. Pro milovníky romantiky připravujeme bestsellery JOJO MOYESOVÉ „Než jsem tě poznala“ a „Poslední dopis od tvé lásky“ v paperbacku. Kdo se seznámil s knihou Terapie láskou od Matthew Quicka či filmovou podobu tohoto románu, nenachá si ujít jeho další knihu Odpusťte mi, Váš Leonard. „Takové knihy, jako je ta Qickova, jsou nutností“ THE NEW YORK TIMES,,, Pro milovníky série Škola noci - vychází další díl - Kalonův pád. Na závěr přikládáme tip měsíce - Pravidla péče o dřevěné podlahy . Debutový román Angličana Wille Wilese nominovaný v roce 2012 na National Book Award v kategorii „Objev roku“ v sobě mísí typický britský černý humor s gradovaným napětím, za které by se nemusel stydět lecjaký thriller.

17.12.2014

Naše lednové tituly pro Vás

Je tu nový rok a s ním nové tituly. Začněme očekávaným šestým pokračováním oblíbené řady - Nástroje smrti: Město nebeského ohně. Clary, Jace, Simon a jejich přátelé se nyní musí spojit proti největší hrozbě, jaké kdy čelili... V knize Platanová alej od Johna Grishama, autora, který se v žánru příběhů zasazených do soudních síní stal kultem i uznávanou autoritou, budeme znovu zavedeni do proslulé budovy soudu v Clantonu, kde advokát Jake Brigance čelí dalšímu velmi kontroverznímu sporu.

02.12.2014

Knížky pod stromeček....

V prosinci přichází druhý díl erotické série Most Wanted o třech mocných a záhadných mužích a krásných ženách, které je umí dostat na kolena, a o stravující vášni, která je spojuje. Víte který trojúhleník je nejklasičtější? Přece ten milostný! A právě tímto útvarem, nikoli geometrickým se zabývá kniha se zajímavým názvem „Hravě". Co je mi do vánočního balíku knih bez klasické detektivky? dalo by se říct - proto náš další tip je detektivka a to hned z pera té nejpovolanější, ano čeká nás nová Agáta - Poslední případy slečny Marplové.

27.10.2014

Naše knižní nabídka pro dlouhé listopadové večery

Vzpomínáte si na Nábíječe - sexy román plný humoru a kuchyňského řádění? V listopadu se můžete začíst do dalších osudů hrdinů této úspěšné knihy - čeká vás (opět) sexy příběh vtipem přímo NABITÝ! V květnu jsme Vám představili vrchního inspektora quebecké Sureté Armanda Gamache, jeho fanoušci se mohou těšit na další zapeklitý případ, jehož rozluštěním byl Gamache pověřen, tentokrát jde o zločin spáchaný ve vánočním čase. Máte rádi surreálný svět mistra Murakamiho? Pak se můžete těšit na jeho novinku se slibným názvem Podivná knihovna.

25.09.2014

I v říjnu si můžete zalistovat v nových knihách z naší nabídky...

Fanoušci Jennifer Probstové jistě vědí, že se na začátek října připravuje vydání její další knihy - Manželská zkouška. A další známé jméno (vlastně dvě): Jo Nesbo pro vás má již devátý příběh krimisérie, jejímž hlavním hrdinou je Harry Hole. Také náš další tip je ze žánru krimi, autorská dvojice píšící pod pseudonymem Erik Axl Sund zaujala první částí chystané trilogie Vraní dívka čtenáře natolik, že její druhý díl patří k nejočekávanějším říjnovým knihám.

22.08.2014

Blíží se září a s ním začátek školního roku...

...no a co? Nebudete přece louskat jen učebnice, případně mžourat do slovníčku při zkoušení školou povinných ratolestí, že ne? Protože i v září vychází mnoho zajímavých a krásných knížek. Tady je malý vzorek...