Připravujeme

Nové pohádky pro unavené rodiče
16.10.2017

Co bude vycházet - konec října

V druhé polovině října nás čekají hotové knižní žně. I kdybychom pominuli dvě velké knižní akce napěchované bestsellery všech žánrů, Knihománii a Velký knižní čtvrtek, pořád by bylo dost co číst! Vypichujeme pro vás jednak lákavé hitovky, jednak i nenápadnější lahůdky, které by byla škoda přehlédnout.

Třináctkrát proto
02.10.2017

Co bude vycházet - začátek října

Říjen a listopad jsou na knihy nejsilnější měsíce a nejen, že toho vychází hodně, ale také jdou na pulty ty největší letošní trháky! Z bohatého menu vybíráme jenom lehkou ochutnávku, od každého něco.

A touhle bombou se musíme rozloučit
18.09.2017

Co bude vycházet - konec září

Brzy tu bude podzim a s ním přichází pořádný knižní fičák! Ze spousty knížek, které mají vycházet, vybíráme jen těžko - ale tyhle zaručeně stojí za pozornost.

Gillian Flynnová - Skvrna
01.09.2017

Co bude vycházet - začátek září

Pomalu se blíží podzim. Dny se budou zkracovat, večery prodlužovat. Nám knihomolům to ale pranic nevadí, u lampičky je na čtení nejlepší atmosféra!

Co bude vycházet v srpnu
01.08.2017

Co bude vycházet - srpen

Okurková sezóna se nekoná ani v srpnu, i v letním parnu vycházejí pořádné pecky!

Tekutý písek
04.07.2017

Co bude vycházet - začátek července

Prázdninová sezóna obvykle značí útlum v počtu vydávaných trháků, letos to však překvapivě neplatí! V nadcházejících dnech vychází spousta zajímavých titulů všech žánrů, pojďme si některé z nich představit blíže.

Možná jednou
15.06.2017

Co bude vycházet - konec června

I když léto klepe na dveře a sluníčko pálí, čas na čtení si v Buxu uděláme vždycky. V červnu vychází spousta skvělých knížek všech žánrů, vybíráme ty, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Do vody
18.05.2017

Co bude vycházet - začátek června

I na začátku června bude vycházet spousta zajímavých knih všech žánrů! Pojďte se s námi podívat na nejočekávanější knižní novinky, které budou brzy k dostání.

26.10.2016

LISTOPADOVÉ KNIHY, KTERÝCH SE NEMŮŽEME DOČKAT

Příroda stvořila listopad, aby knihomolové měli výmluvu, proč s knihou zalézt pod deku a nevylézat. Jako každý rok, i letos v listopadu na pultech knihkupectví přistanou ty nejočekávanější novinky, aby měl Ježíšek z čeho vybírat na nadílku pod vánoční stromeček. Tady je 6 listopadových knih, na které se těšíme nejvíc!

26.09.2016

NA TYHLE ŘÍJNOVÉ KNIHY SE TĚŠÍME NEJVÍC!

Říjen je takový ten měsíc, kdy se ze všeho nejraději zachumláme do svetru a s hrníčkem horkého čaje a dobrou knihou se uvelebíme v křesle. O čtení nouze nebude, vychází totiž hromada parádních novinek. Tady je 6 knih, kterých se nemůžeme dočkat…