Připravujeme

Medvědín
15.11.2017

Co bude vycházet - konec listopadu

Sychravé podzimní počasí ke čtení přímo vybízí a v listopadu si z bohatého knižního menu vyberou všichni. Přinášíme několik našich tipů, ať se v té záplavě knížek neztratíte.

John Grisham - Píšťalka
27.10.2017

Co bude vycházet - začátek listopadu

Od listopadu oficiálně začíná vánoční sezona a my pojedeme pěkně zostra! Svoje novinky v listopadu vystřelí mimo jiné Liane Moriarty, John Grisham, Jeffery Deaver, Dmitry Glukhovsky nebo česká prozaička Michaela Klevisová.

Nové pohádky pro unavené rodiče
16.10.2017

Co bude vycházet - konec října

V druhé polovině října nás čekají hotové knižní žně. I kdybychom pominuli dvě velké knižní akce napěchované bestsellery všech žánrů, Knihománii a Velký knižní čtvrtek, pořád by bylo dost co číst! Vypichujeme pro vás jednak lákavé hitovky, jednak i nenápadnější lahůdky, které by byla škoda přehlédnout.

Třináctkrát proto
02.10.2017

Co bude vycházet - začátek října

Říjen a listopad jsou na knihy nejsilnější měsíce a nejen, že toho vychází hodně, ale také jdou na pulty ty největší letošní trháky! Z bohatého menu vybíráme jenom lehkou ochutnávku, od každého něco.

A touhle bombou se musíme rozloučit
18.09.2017

Co bude vycházet - konec září

Brzy tu bude podzim a s ním přichází pořádný knižní fičák! Ze spousty knížek, které mají vycházet, vybíráme jen těžko - ale tyhle zaručeně stojí za pozornost.

Gillian Flynnová - Skvrna
01.09.2017

Co bude vycházet - začátek září

Pomalu se blíží podzim. Dny se budou zkracovat, večery prodlužovat. Nám knihomolům to ale pranic nevadí, u lampičky je na čtení nejlepší atmosféra!

Co bude vycházet v srpnu
01.08.2017

Co bude vycházet - srpen

Okurková sezóna se nekoná ani v srpnu, i v letním parnu vycházejí pořádné pecky!

Tekutý písek
04.07.2017

Co bude vycházet - začátek července

Prázdninová sezóna obvykle značí útlum v počtu vydávaných trháků, letos to však překvapivě neplatí! V nadcházejících dnech vychází spousta zajímavých titulů všech žánrů, pojďme si některé z nich představit blíže.

Možná jednou
15.06.2017

Co bude vycházet - konec června

I když léto klepe na dveře a sluníčko pálí, čas na čtení si v Buxu uděláme vždycky. V červnu vychází spousta skvělých knížek všech žánrů, vybíráme ty, které by vám rozhodně neměly uniknout.

Do vody
18.05.2017

Co bude vycházet - začátek června

I na začátku června bude vycházet spousta zajímavých knih všech žánrů! Pojďte se s námi podívat na nejočekávanější knižní novinky, které budou brzy k dostání.