Aktuality

30.06.2011

Příběhy, jež by se měly vyprávět

Obyčejný život černé služky v románu Černobílý svět může mít sílu dynamitu. Musíte ale počítat s tím, že si vaše vyprávění přečte bílá panička.

21.06.2011

Severský kultovní hrdina Raid konečně mezi námi!

Euromedia Group – Knižní klub vydává kriminální román Harriho Nykänena Cesta černých ovcí

21.06.2011

Konečné řešení důchodcovské otázky!

Vážení, Euromedia Group – Odeon vydává román Jasutaky Cucuiho KONEC STŘÍBRNÉHO VĚKU!

Co svět světem stojí
16.06.2011

Co svět světem stojí

Román Co svět světem stojí irského prozaika Columa McCanna získal prestižní ocenění The International IMPAC Dublin Literary Award. McCann zachytil skutečný příběh Philippa Petita, který v roce 1974 natáhl lano mezi newyorskými Dvojčaty a prošel se po něm.

20.června otevíráme novou prodejnu v Plzni!!!
16.06.2011

20.června otevíráme novou prodejnu v Plzni!!!

Navštivte naši novou prodejnu bux.cz na adrese NC Plaza, Radčická 2, čekají tu na Vás kromě knih všech žánrů i zajímavé slevy a dárky!

13.06.2011

Frčí fantasy s dívčími hrdinkami

Podle nedávno zveřejněného průzkumu ministerstva školství klesá v Česku čtenářská gramotnost nejrychleji ze všech zemí Unie. Přitom je tady jedna kategorie čtenářů, pro kterou vzniká záplava knih a která má poměrně velkou kupní sílu. Náctileté dívky. Jejich potenciál objevila před několika lety Stephenie Meyerová a svou upírskou ságou pravděpodobně nastavila nový směr dívčí četby.

13.06.2011

Inkarceron

Inkarceron se v budoucnosti jmenuje „nový“ způsob oddělení zločinců od ostatních lidí – v uzavřeném světě do stříbrné krychle.

10.06.2011

Solar

Michael Beard je nositelem Nobelovy ceny za fyziku, ale svou nejlepší práci – vlastně spíš náhodný geniální objev – odvedl v raném mládí. Jako padesátník žije ze své pověsti, přednáší za horentní honoráře, zaštiťuje svým jménem renomované vědecké instituce a s vlažným zájmem vede výzkumný program zabývající se možnostmi čelit důsledkům globálního oteplování, štědře dotovaný vládou.

10.06.2011

Kokain

Váš kokain zabil mojí služce vnuka, tak tady máte přes držku... Když si něco takového pomyslí prezident Spojených států, musí to zlosynové začít brát vážně. Aneb mistr špionážních thrillerů Frederick Forsyth (1938) je zpět a ve velmi slušné formě.

09.06.2011

Pantaleón a jeho ženská rota

Jaké je nejstarší řemeslo našeho světa? No ovšem, prostituce. O ní také jde v románu Pantaleón a jeho ženská rota (vydal Odeon), který se nyní objevil v edici Nobelova cena.