Aktuality

10.06.2011

Kokain

Váš kokain zabil mojí služce vnuka, tak tady máte přes držku... Když si něco takového pomyslí prezident Spojených států, musí to zlosynové začít brát vážně. Aneb mistr špionážních thrillerů Frederick Forsyth (1938) je zpět a ve velmi slušné formě.

09.06.2011

Pantaleón a jeho ženská rota

Jaké je nejstarší řemeslo našeho světa? No ovšem, prostituce. O ní také jde v románu Pantaleón a jeho ženská rota (vydal Odeon), který se nyní objevil v edici Nobelova cena.

07.06.2011

Pozvánka na autogramiádu Zdeny Weinrichové a Tomáše Gottlieba - JIŽ DNES!!

Euromedia Group - Knižní klub Vás zve na autogramiádu Zdeny Weinrichové a Tomáše Gottlieba ke knize DENÍK KARTÁŘKY v úterý 14. června 2011 v 16 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské náměstí 41, Praha 1.

06.06.2011

Plameny vášně

Nejstarší tepelná úprava pokrmů, jakou lidstvo zná, přitahuje už po tisíciletí stejnou magickou kombinací. Vzniká někde na cestě mezi žhnoucími uhlíky, vonným kouřem a jídlem, které jim okouzleně podléhá.

02.06.2011

Hvězda britské literatury píše o globálním oteplování

Euromedia Group – Odeon vydává nový román IANA McEWANA SOLAR!

02.06.2011

Poutavý příběh o odvaze nejen českých letců

Řekněme hned, že nová kniha Jiřího Šulce Operace Stonewall nedosahuje síly jeho románů Dva proti říši a Mosty do Tel Avivu. Což vůbec neznamená, že je špatná. Jen je jiná - místo fresky žánrový obrázek zaměřený na jednu z obecně méně známých válečných operací a psaný jako přesná rekonstrukce události přelomu let 1943 a 1944.

Zumba z Harfy
02.06.2011

Zumba z Harfy

Zakladatel Zumby Beto Perez podepisoval o víkednu 7. - 8. května na Harfě knihy o cvičení Zumby.

25.05.2011

V soutěži dětských knih uspěly tituly Albatrosu a Knižního klubu

V 19. ročníku soutěže autorů, překladatelů a ilustrátorů dětských knih Zlatá stuha 2010 uspěly zejména knihy od Albatrosu a Knižního klubu. Obě nakladatelství oslavila hned dva vítězné tituly. Zlatou stuhu za celoživotní přínos získaly spisovatelky Vladimíra Gebhartová (bývalá šéfredaktorka dětského časopisu Sluníčko) a Olga Hejná, oceněn byl i ilustrátor Lumír Ševčík.

25.05.2011

Forsythova Kobra vyjde už za měsíc

Český knižní trh spatří nového Forsytha až za měsíc, ale přesto existují čtenáři, kteří ho už v českém překladu mají. Poslední román Fredericka Forsytha Kobra, který vyšel v originále už na podzim, je k mání pouze pro omezené množství čtenářů zaregistrovaných v Knižním klubu.

V červnu otevíráme novou prodejnu bux.cz v Plzni
23.05.2011

V červnu otevíráme novou prodejnu bux.cz v Plzni

Již v červnu pro vás otevřeme největší knihkupectví v kraji. Můžete se těšit kromě knih na kreativní sortiment, výtvarné a školní potřeby, hry, dárky, filmy, hudbu, časopisy… Přijďte se k nám podívat! Vaše děti si pohrají v dětském koutku nebo si můžete v klidu posedět s přáteli či s dobrou knihou u šálku horké kávy v naší kavárně.