Aktuality

Obvšeník
28.11.2017

Křest knihy Obvšeník od Daniela Landy

Daniel Landa je kontroverzní osobnost. V české kotlině najdete jen málo lidí, kteří by na něj neměli utvořený názor. K pestrému seznamu profesí (jen namátkou - Landa byl dosud např. zpěvákem, hercem, boxerem, závodníkem a mystifikátorem) přidal loni ještě literární činnost; jeho prvotina Všeník vyšla v listopadu 2016. Druhý díl, Obvšeník, právě přichází na pulty knihkupectví a v sobotu 2. prosince 2017 se bude konat jeho křest.

Black Friday
24.11.2017

Akce: Black Friday

Zatímco americké Díkůvzdání nám Čechům moc neříká, Černý pátek (neboli Black Friday), který připadá na den po Díkůvzdání, u nás zdomácněl velmi rychle. Největší nákupní svátek roku zvaný Černý pátek se slaví zuřivým zlevňováním ve všech obchodech a ani váš oblíbený internetový knihkupec nemohl zůstat pozadu. V našem víkendovém výběru naleznete knihy se slevami až 90%!

Soutěžte s ČP
23.11.2017

Soutěžte s balíky České pošty o auto a nadílku pro celou rodinu!

Vyberte si letos při nákupech dárků na e-shopech doručení Českou poštou a soutěžte jako adresát vybraných typů balíků o 111 sněhobílých cen!

Knižní komplet - Gillian Flynn
22.11.2017

Akce: Knižní komplety

Tentokrát pro vás máme něco extra! Na Buxu jsme pro vás připravili akci na knižní komplety. Za výhodnou cenu u nás seženete celé kompletní série, tematické výběry nebo vybraná díla vašich oblíbených autorů. Komplety u nás sice najdete už delší dobu, ale nyní uvádíme také zbrusu nové balíčky, které dříve k dispozici nebyly.

Tým Buxu doporučuje
20.11.2017

Náš tým doporučuje - 2. díl

V novém díle rubriky "Náš tým doporučuje" vám tentokrát své tipy na čtení představí Lenka se Zuzkou. Zatímco Zuzku zaujalo letošní thrillerové překvapení Žena v okně, Lenka si vzala na paškál první detektivku Radky Třeštíkové, nazvanou jednoduše Osm.

Mark Twain
16.11.2017

Bux gratuluje k narozeninám (oslavenci 2. poloviny listopadu)

Jako každé dva týdny přeje Bux všechno nejlepší všem oslavencům, nejen těm z knižní branže. Všechny si bohužel jmenovitě připomenout nemůžeme, zmíníme proto alespoň několik prvotřídních autorů, kteří slaví v listopadu životní jubileum (a také si připomeneme jejich tvorbu).

Medvědín
15.11.2017

Co bude vycházet - konec listopadu

Sychravé podzimní počasí ke čtení přímo vybízí a v listopadu si z bohatého knižního menu vyberou všichni. Přinášíme několik našich tipů, ať se v té záplavě knížek neztratíte.

Život, na který metr nestačí
13.11.2017

Křest knihy Život, na který metr nestačí

Ve středu 15. listopadu 2017 se od pěti hodin odpoledne bude konat křest knihy Život, na který metr nestačí. Na akci bychom vás chtěli co nejsrdečněji pozvat, podrobnosti se dozvíte níže.

Hvězdy komiksů od Osamu Tezuky
08.11.2017

Koutek japonského komiksu 14 - Sajonara a šáteček

Dnešním dílem náš krátký cyklus o japonském komiksu uzavřeme. Ale nevěšte hlavu! Ke svému oblíbenému tématu se budu čas od času vracet - a navíc, kdo ví, třeba už pro vás připravujeme nějaký nový seriál článků na jiné téma!

08.11.2017

POZOR, AKTUALIZACE: Zpoždění expedice titulů vybraných nakladatelů

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zpoždění se podařilo podstatně zredukovat!