Aktuality

Sherlock Holmes
21.12.2017

Čaj se Sherlockem Holmesem

Oslavte narozeniny Sherlocka Holmese ve velkém stylu! Každoroční čaj se Sherlockem Holmesem se bude konat 5. ledna 2018 v malém sále Ústřední knihovny v Praze na Mariánském náměstí.

20.12.2017

AKCE DOPRAVA ZDARMA - končí 20. 12. v pravé poledne!

Všechno krásné musí skončit - a výjimkou není ani naše akce na dopravu zdarma. Čtěte dál pro bližší informace!

19.12.2017

NEPŘEHLÉDNĚTE! Termín pro dodání do Vánoc

Navzdory všemu se nám stále daří doručovat bez zpoždění - a zdá se, že to ještě chvíli vydržíme! Pro podrobnosti čtěte dál!

Doprava zdarma
07.12.2017

DOPRAVA ZDARMA až do odvolání!

POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE! Na Buxu máme až do odvolání na dopravce InTime a Zásilkovna nastavenou dopravu zdarma! Ano, čtete správně - úplně zdarma, bez háčků, obezliček a zádrhelů!

Tým Buxu doporučuje
06.12.2017

Náš tým doporučuje - 3. díl

Tentokrát vám v naší rubrice představí Iva s Alešem jeden psychologický thriller a jednu sbírku povídek určenou (nejen) pro ženy, které rozhodně stojí za přečtení. Překvapivě - ten thriller četla Iva...

Nicholas Sparks
04.12.2017

Bux gratuluje k narozeninám (oslavenci prosinec)

Mít narozeniny v prosinci, to je tak trochu pech. Rodiče (a vaši bližní všeobecně) mají tendenci sfouknout Vánoce, Mikuláše i narozeniny najednou a obvykle je na tom jeden bit. Abychom jim to trochu vynahradili, chtěli bychom za Bux srdečně poblahopřát všem oslavencům, kteří slaví v prosinci - a spisovatelům dvojnásob!

Greg Heffley
04.12.2017

Autogramiáda Jeffa Kinneyho

Zveme vás na speciální mikulášskou autogramiádu Jeffa Kinneyho, alias malého poseroutky!

Nebe, na němž nesvítily hvězdy
01.12.2017

Co bude vycházet - začátek prosince

7 tipů, jak si zpříjemnit čekání na Ježíška!

Muzeum umění
01.12.2017

Akce: Dárkové publikace

Knížky na Buxu zbožňujeme bezpodmínečně, ale co naplat - musíme přiznat, že máme své favority. Velké a krásné dárkové publikace mezi nimi zabírají čestné místo a protože nás máloco potěší tak, jako dobrá kniha, rozhodli jsme se vám představit (a kde to šlo, také zlevnit) některé z našich oblíbenců!

Vánoční výprodej
30.11.2017

Akce: Velký vánoční výprodej

Black Friday u nás slavil minulý týden neuvěřitelný úspěch; dokonce až takový, že nám bylo líto se s ním rozloučit. Připravili jsme pro vás proto další výprodejovou akci do konce tohoto víkendu!