Akce

Křest knihy Davida Glocknera a Dušana Spáčila - Císařův prezident
14.05.2015

Křest knihy Davida Glocknera a Dušana Spáčila - Císařův prezident

Byl, nebo nebyl císař František Josef I. otcem Tomáše Garrigua Masaryka? Nakladatelství Knižní klub vydalo knihu Davida Glocknera a Dušana Spáčila Císařův prezident, která hypotézu, dosud považovanou za skandální, staví na překvapivě pevné faktografické základy. Slavnostní křest knihy spojený s autogramiádou autorů se uskutečnil 19. května v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Knihu pokřtil Tomáš Töpfer.

Ohlédnutí za Knižním veletrhem Svět knihy 2015
07.05.2015

Ohlédnutí za Knižním veletrhem Svět knihy 2015

Besedy a autogramiády autorů nakladatelství Euromedia na knižním veletrhu Svět knihy 2015. Beseda s Emmou Riedovou, která představila svůj historický román Královské intriky. Seznámení s Dominikem Landsmanen, autorem originálního blogu a úspěšného bestselleru Deníček moderního fotra. Autogramiáda Josefa Fouska. Osobnosti TV Nova podepisovali pokračování nejúspěšnější české kuchařky všech dob. Seznámení s životním příběhem první dámy Hany Benešové i s novou knihou Dalibora Váchy, vítěze Literární ceny Knižního klubu za román Červenobílá. Autogramy rozdávala také Anife Hassan Vyskočil a Světlana Glaserová radila, jak se bránit praktikám podvodných firem. V Klubu knižních šampionů proběhlo čtení z dětských knih nakladatelství Knižní klub. Děkujeme že jste byli s námi u toho.

Knihy mají zelenou!
22.04.2015

Knihy mají zelenou!

Dejte knihám zelenou! Nová akce na podporu knih a pro vášnivé čtenáře. Máte rádi čtení a knihy? Svou lásku můžete oslavit ve čtvrtek 23. dubna na Světový den knihy a autorských práv. Najděte si cestu ke svému knihkupci a jako dárek dostanete 15% slevu na váš nákup. V tento den zkrátka mají Knihy zelenou!

Pozvánka na výstavu Martin Augustín, Kamil Peteraj
17.04.2015

Pozvánka na výstavu Martin Augustín, Kamil Peteraj

Srdečně Vás zveme na výstavu - KEĎ SA LÁSKA PRESPÍ S MÚDROSŤOU, NARODÍ SA JEJ SMÚTOK - Martin Augustín, Kamil Peteraj. Výstava bude probíhat od 23. dubna – 22. května 2015 ve Slovenském domě v Praze. Součástí vernisáže, která se bude konat ve čtvrtek 23. dubna, bude i beseda autorů Kamila Peteraje a Martina Augustina.

Autogramiáda Mirky van Gils Slavíkové
17.04.2015

Autogramiáda Mirky van Gils Slavíkové

Autogramiáda přední světové cukrářky Mirky van Gils Slavíkové u příležitosti vydání její nové knihy Dezerty jedna báseň se konala ve středu 22. dubna 2015 v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze. Podívjte se s námi jaká byla "sladká" atmosféra.

Fitjazz – protančit se ke štěstí
16.04.2015

Fitjazz – protančit se ke štěstí

Možná už jste taky někdy v knihkupectví tančili radostí, když jste narazili na nějakou nečekaně dobrou knížku, nebo když jste náhodou zjistili, že jeden z vašich oblíbených autorů vydal něco dalšího, co málem uteklo vaší pozornosti. Včera se v Neoluxoru na Václavském náměstí tančilo ve velkém stylu – a příčinou byla taky jedna kniha.

Křest a autogramiáda knihy Fitjazz – Tančit může každý
08.04.2015

Křest a autogramiáda knihy Fitjazz – Tančit může každý

Křest knihy Fitjazz – Tančit může každý spojený s autogramiádou autorky Heleny Peerové se konal ve středu 15. dubna 2015 v Paláci knih Luxor. Knihu křtil Felix Antonín Slováček a jeho syn Felix Slováček junior. Moderovala Sabina Laurinová. Podívejte se s námi jak vše probíhalo.

Lorna Byrne v Praze
27.03.2015

Lorna Byrne v Praze

Irská mystička a spisovatelka, která vidí anděly kolem nás, strávila při své tour tři dny v Praze. Prohlédněte si fotografie z její přednášky, která se konala 22. 3. 2015.

Autogramiáda Lorny Byrneové
11.03.2015

Autogramiáda Lorny Byrneové

V pondělí 23. března 2015 v Paláci knih Luxor se konala autogramiáda Lorny Byrneové, která přijela do Prahy představit svoji nejnovější knihu Nebeská láska. Irská mystička a spisovatelka přijela do Prahy po dvou letech a o setkání s ní byl opět obrovský zájem.

Autogramiády ANIFE v ČR
27.02.2015

Autogramiády ANIFE v ČR

Anife TOUR je za námi. Anife řadu autogramiád ukončila vystoupením v Dobrém ránu s Českou televizí 25. 3. 2015.