Akce

Křest knihy Čemu se smála Adina Mandlová
02.10.2015

Křest knihy Čemu se smála Adina Mandlová

Křest knihy Čemu se smála Adina Mandlová spisovatele a publicisty Ondřeje Suchého se konal ve čtvrtek 8. října 2015 v Paláci knih Luxor. Knihu pokřtila herečka Veronika Žilková a režisér Jiří Menzel.

Křest knihy Růže od Stalina
16.09.2015

Křest knihy Růže od Stalina

Křest knihy Růže od Stalina, respektované spisovatelky, překladatelky a novinářky žijící v Barceloně, Moniky Zgustové se konal 23. září 2015. Knihu pokřtil literární historik Vladimír Karfík a ukázku četla herečka Lenka Krobotová.

Nebuďte snadnou obětí!
11.09.2015

Nebuďte snadnou obětí!

Vracíte se pozdě večer domů. Nebo třeba ještě ani není tak pozdě, jenže najednou všichni zmizí a ulici naplní zlověstné ticho, do něhož se najednou ozvou těžké kroky za vašimi zády… To jsou situace, o nichž si rádi přečteme v napínavé knížce, ale zažít bychom je nechtěli. Ovšem někdy to nezávisí zcela na nás.

Křest knihy Sebeobrana
09.09.2015

Křest knihy Sebeobrana

10. září v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze se konal křest knihy Sebeobrana Radima Pavelky a Jaroslava Sticha. Knihu pokřtil producent, režisér, kaskadér a bývalý reprezentant v judu Petr Jákl.

Letošní LCKK zná svého vítěze!
03.09.2015

Letošní LCKK zná svého vítěze!

Mraky se protrhaly, kolem nich proklouzly sluneční paprsky a políbily elegantní prsty hbitě se pohybující po strunách dvou houslí a jednoho violoncella… Smyčcové trio Inflagranti, tři krásné dívky s bujnými hřívami, zrychlený tep i dojetí v jednom plném sálu Kaiserštejnského paláce – takhle nádherně nám začínalo setkání při příležitosti dvacátého ročníku Literární ceny Knižního klubu.

31.08.2015

20. ročník Literární ceny Knižního klubu

Den pro štěně
24.08.2015

Den pro štěně

Srdečně Vás zveme na setkání - DEN PRO ŠTĚNĚ, v rámci kterého se uskuteční autogramiáda Simony Smith, autorky publikace Továrna na štěňata (Universum, 2015). Akce se koná v neděli 30. srpna 2015 od 14:00 do 18:00 před restaurací Šlechtovka ve Stromovce v Praze. 

Láďa Hruška se vrací - HRUŠKA TOUR
18.08.2015

Láďa Hruška se vrací - HRUŠKA TOUR

NENAHRADITELNÝ KUCHAŘSKÝ EXPERIMENTÁTOR JE ZPĚT S NOVÝMI, NEOTŘELÝMI A SNADNÝMI RECEPTY. A VYVOLÁ VELKOU POZORNOST! Při příležitosti vydání kuchařky - Láďa Hruška se vrací - Vás zveme na autogramiády tohoto gurmánského experimentátora. HRUŠKA TOUR začíná v pondělí 7. 9. 2015 v 17:00 hod v Paláci knih Luxor (Václavské nám. 41, Praha 1) a dále pokračuje v desítkách dalších českých a moravských měst.

Beseda na téma "šmejdi"
19.06.2015

Beseda na téma "šmejdi"

Ve středu 24. června Nakladatelství Euromedia Group – Universum pořádalo besedy na téma šmejdi u příležitosti vydání dvou knih, které se zaměřují na praktiky podvodných subjektů.

Autogramiáda hvězd TV NOVA u příležitosti vydání kuchařky Levně a chutně
10.06.2015

Autogramiáda hvězd TV NOVA u příležitosti vydání kuchařky Levně a chutně

Ve čtvrtek 11. června 2015 hvězdy televize Nova podepisovali pokračování nejúspěšnější české kuchařky všech dob, Levně a chutně – Vaříme s Novou. Autogramy rozdávala Kristina Kloubková, která dorazila s roztomilou dcerkou Jasmínkou, Martin Čermák i Petr Suchoň, který prozradil, že ještě na začátku roku vážil přes sto kilo a musel zhubnout, protože už se nevešel do obleku. Součástí jeho dietního jídelníčku byl i cukeťák na plech. Má ho rád s krůtí šunkou a přidává do něj špaldovou mouku. Recept na cukeťák najdete v kuchařce Levně a chutně na straně 110.