Akce

Autogramiáda Michala Viewegha  - prodejna bux.cz Plzeň Plaza
02.11.2011

Autogramiáda Michala Viewegha - prodejna bux.cz Plzeň Plaza

Michala Viewegha jistě netřeba představovat, tento oblíbený spisovatel mám mnoho fanoušků - 9. listopadu proběhla autogramiáda tohoto současného nejpopulárnějšího domácího autora!

Autogramiáda Olgy  Krumlovské v prodejně bux.cz  Plzeň Plaza - 14. listopadu
02.11.2011

Autogramiáda Olgy Krumlovské v prodejně bux.cz Plzeň Plaza - 14. listopadu

Vztah k tajemným jevům, léčitelství a babičkovským praktikám získávala Olga Krumlovská již od útlého dětství - její matka léčila rodinu zásadně bylinkami, které s dětmi sama nasbírala, a dědeček žil dva roky v Mongolsku, kde se zajímal především o orientální léčebné praktiky a filozofii. Také to, že vyrůstala v tajemném prostředí loveckého zámečku, který stál o samotě v lese, mělo na autorku velice silný vliv. Od roku 1995 píše knihy o józe, alternativní medicíně, astrologii a tajemných jevech.

02.11.2011

Křest knihy K. Janečkové - Temnota - 29.11. od 16 hodin v Luxoru.

Klára Janečková je známá česká spisovatelka, profesionálnímu psaní se věnuje od roku 2002. O rok později se stala členkou Syndikátu novinářů ČR. Pravidelně publikuje v tisku, jak odborné články z oblasti psychologie, tak i povídky či reportáže. Vyučuje tvůrčí psaní. V rámci projektu Česko čte dětem, jezdí číst nemocným dětem do nemocnice. Zároveň hodnotí v projektu "Mám talent cz a mám talent sk" začínající tvůrce.

Křest knihy  P. Jandy - Dávno
02.11.2011

Křest knihy P. Jandy - Dávno

V úterý 8. listopadu 2011 proběhl v Paláci knih Luxor - za účasti všech členů skupiny OLYMPIC, křest knihy Petra Jandy - Dávno.

Buxíkova dílna  - OC Chomutovka - listopad
01.11.2011

Buxíkova dílna - OC Chomutovka - listopad

Každou sudou středu jsme připravili pro děti odpoledne plné zábavy, vyrobit si můžete záložku do knihy, vánoční dekoraci, podívat se můžete na bublinovou show, nebo si zasoutěžit. Těšíme se na vás v prodejně bux.cz.

Buxíkova díla  - Plzeň Plaza - listopad
01.11.2011

Buxíkova díla - Plzeň Plaza - listopad

Každé úterý v listopadu na všechny děti čekají zábavná odpoledne v prodejne bux.cz, přijďte si vyrobit záložku do knížky, krásný šperk, nebo vyzkoušejte stavebnici Teifoc. Pro všechny fanoušky Čtyřlístku máme připravenou autogramiádu Jaroslava Němečka, známého ilustrátora a autora populárního komiksu.

Autogramiáda Z. Weindrichové v prodejně bux.cz Laso Ostrava 2. listopadu
31.10.2011

Autogramiáda Z. Weindrichové v prodejně bux.cz Laso Ostrava 2. listopadu

Známá pražská kartářka Zdena Weinrichová se dlouhodobě zabývá výkladem karet a v tomto oboru si získala mimořádné uznání. Vyslovila už stovky úspěšných předpovědí, a tak není divu, že si k ní lidé chodí pro radu. Mezi její klienty patří mimo jiné politici, umělci a osobnosti veřejného života. Sama autorka říká, že podle jejího názoru nic není náhoda, a pokud ji někdo požádá o výklad karet, aby nahlédl do své budoucnosti, je to osudový okamžik.

Autogramiáda O. Krumlovské v prodejně bux.cz OC Chomutovka 9. listopadu
31.10.2011

Autogramiáda O. Krumlovské v prodejně bux.cz OC Chomutovka 9. listopadu

Autorka knih o astrologii, józe, léčitelství a tejemných jevech Olga Krumlovská bude podepisovat svou knihu Tajemné keltské horoskopy - čtvrtek 3. listopadu 2011 v 17 hodin.

Buxíkova dílna - Chomutov - OC Chomutovka
05.10.2011

Buxíkova dílna - Chomutov - OC Chomutovka

Každou sudou středu si můžete v prodejně bux.cz vyrobit veselé podzimní dekorace podle knížek TOPP! Přijďte, těšíme se na vaši návštěvu!