Akce

Křest audioknih NORSKÉ DŘEVO a ŠÍLENĚ SMUTNÉ POVÍDKY - 15. října 2013
11.10.2013

Křest audioknih NORSKÉ DŘEVO a ŠÍLENĚ SMUTNÉ POVÍDKY - 15. října 2013

Křest audioknih NORSKÉ DŘEVO a ŠÍLENĚ SMUTNÉ POVÍDKY za účasti TEREZY BOUČKOVÉ a KLÁRY ISSOVÉ - proběhl v úterý 15. října od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Pořadatelé: Euromedia Group - Odeon a One Hot Book.

8. října se konal  křest knihy P. Juříka ŠTERNBERKOVÉ - Panský rod v Čechách a na Moravě
01.10.2013

8. října se konal křest knihy P. Juříka ŠTERNBERKOVÉ - Panský rod v Čechách a na Moravě

Křest knihy Pavla Juříka: ŠTERNBERKOVÉ - Panský rod v Čechách a na Moravě, což je první souhrnná monografie rodu Šternberků od roku 1824, která vychází k 90. narozeninám hraběte Zdeňka Sternberga se konal 8. října v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Knihu pokřtili zástupci rodu Sternbergů.

Dobrodruh se vrátil domů: „Snů mám ještě hodně!“
26.09.2013

Dobrodruh se vrátil domů: „Snů mám ještě hodně!“

Tento sympatický starý pán toho má za sebou hodně. A vlastně to všechno začalo katastrofálně, ale štěstí panu Kabourkovi zjevně přálo. Před komunisty, jež ho pro pár veršů označili za nepřítele režimu, utekl do Ameriky a tam ho čekal život, o jakém mnozí jen sní. Když se díváte na ty fotky, vypadá to neskutečně. A přece – tento muž všechny ty známé tváře potkal, rozmlouval s nimi, sdílel s nimi radosti i trápení, a teď se konečně odhodlal napsat o tom knížku.

Gurmánská reportáž z jednoho chutného křtu
23.09.2013

Gurmánská reportáž z jednoho chutného křtu

Když se křtí kuchařka, mělo by to všude vonět jídlem, no ne? Pokud jste se minulý pátek schovali během deštivého odpoledne do Paláce knih Luxor na Václavském náměstí, nejspíš jste taky něco zachytili ve vzduchu. Sladká, přesladká vůně makronek podle receptu od Mary Berry. Křtili jsme její Školu vaření.

20. září se konal křest knihy ŠKOLA VAŘENÍ
16.09.2013

20. září se konal křest knihy ŠKOLA VAŘENÍ

Křest českého vydání knihy světoznámé propagátorky domácí kuchyně Mary Berry ŠKOLA VAŘENÍ pro celou rodinu proběhl v pátek 20. září v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Knihu pokřtila známá herečka Mahulena Bočanová.

25. září proběhl křest knihy  V. Kabourka  ZE STAŇKOVA DO HOLLYWOODU
11.09.2013

25. září proběhl křest knihy V. Kabourka ZE STAŇKOVA DO HOLLYWOODU

Ve středu 25. září se v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí v Praze konal křest knihy Václava Kabourka ZE STAŇKOVA DO HOLLYWOODU. Kmotrem knihy byl známý filmový režisér Zdeněk Troška.

Další ročník Literární ceny Knižního klubu zná svého vítěze!
04.09.2013

Další ročník Literární ceny Knižního klubu zná svého vítěze!

Začátek září už tradičně znamená pro knižní svět jednu velmi příjemnou událost – vyhlášení vítěze Literární ceny Knižního klubu. Tak jsme se letos znovu potkali v příjemném, důstojném prostředí Kaiserštejnského paláce, abychom se dozvěděli, kdo z toho množství nadějných autorů si odnese odměnu, komu vyjde knížka.

22.07.2013

Autorské čtení 23.7.2013: Václav Chochola, Marek Šindelka, Sylva Fischerová a Ivana Myšková

Čaš a místo konání: 19:30 hod, na palubě či v podpalubí (A)VOID Floating Gallery, loď kotvící u Výtoně, Praha

Michal? Jednoduše nezastavitelný!
26.06.2013

Michal? Jednoduše nezastavitelný!

Včera se v pražském Paláci knih objevil vzácný host, v jehož případě si organizátoři určitě nedělali starosti s tím, jestli přijde dost lidí. Příležitost vidět zblízka hvězdu takového formátu si přece žádný fanoušek nenechá ujít! Svou životopisnou knihu tady představil sám Michal David osobně.

Autogramiáda M. Davida NEJVĚTŠÍ Z MÝCH NÁLEZŮ A ZTRÁT proběhla v úterý 25. června
05.06.2013

Autogramiáda M. Davida NEJVĚTŠÍ Z MÝCH NÁLEZŮ A ZTRÁT proběhla v úterý 25. června

Uvedení knihy Michala Davida "Největší z mých nálezů a ztrát" spojené s autogramiádou proběhlo 25. června 2013 v 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Kniha sestavená z vlastního vyprávění, ze vzpomínek rodiny a přátel přibližuje životní pouť Michala Davida, úspěšného skladatele, zpěváka a hudebního podnikatele.