Akce

15.08.2018

Akce: Zpátky do školy!

Blíží se doba, na kterou čekají všichni rodiče jako na smilování. Prázdniny končí a škola volá! Každá zábava něco stojí, ale s naší slevovou akcí na školní pomůcky můžete do nového školního roku vstoupit o poznání radostněji. Pozor, platí pouze do 31. 8. 2018.

Stěhujeme se
02.08.2018

NEPŘEHLÉDNĚTE! Soutěž o knihy na MALL.cz

Je čas otočit stránku. Informovali jsme vás, že během následujících týdnů se BUX.cz stěhuje do rodiny MALL.cz. Jako bonus na uvítanou vyhlašujeme soutěž, do které se mohou zapojit všichni zákazníci, kteří na MALL.cz nakupují knihy. Podrobnosti níže...

Na cesty do zahraničí
11.07.2018

Akce: Cesty do zámoří

Pokud letos míříte za hranice, hodí se přibalit nejen nějakou tu detektivku nebo křížovky – my osobně bez mapy, průvodce nebo kapesního slovníčku vůbec nevyrážíme. Připravili jsme pro vás akci na praktické knihy, které vám mohou v zahraničí vytrhnout nejeden trn z paty; nyní jsou za ještě lepší ceny než obvykle!

Cigaretka na dva tahy
21.06.2018

Akce: Slavní detektivové

Detektivky jsou dlouhodobě v kurzu a není se čemu divit! Jen málokterý žánr se těší takové oblibě u všech čtenářských skupin, nehledě na věk, výši příjmu či vzdělání. Na Buxu jsme pro vás připravili akci na detektivky, thrillery a krimi, ve kterých hrají prim charismatičtí a více či méně geniální vyšetřovatelé. Podrobnosti čtěte dále!

Opravdově, šíleně, řecky
07.06.2018

Akce: Čtení na dovolenou

Doba dovolených se neúprosně blíží! Za měsíc nás čekají dva státní svátky, které je třeba oslavit nějakým klidným rozjímáním - nejlépe někde u vody. Kdybyste nevěděli, jak zrelaxovat mozek na dlouhých cestách nebo při opalování, naše rada vás asi nepřekvapí: u nás vyhrává všemi deseti čtení.

Žena, po které se slehla zem
16.05.2018

Akce: Edice světový bestseller

Dnes na Buxu startujeme akci na tituly z Edice světový bestseller. Mezi těmito knihami, které se ještě před českým vydáním staly bestsellery v zahraničí, nenajdete žádné slabší kusy! Žánrový rozptyl je pořádně široký, ale jedno je jisté; stříbrná a zlatá pečeť na obálce znamenají prověřenou kvalitu.

Svět knihy 2018
30.04.2018

Akce: Hity ze Světa knihy

Za necelé dva týdny začíná největší knižní veletrh v České republice - Svět knihy na pražském holešovickém výstavišti. Je to znát i na množství vydávaných hitovek; na Světě knihy se totiž všichni nakladatelé chtějí co nejvíc vytáhnout! Jestli se v záplavě nových, skvělých knížek nevyznáte, zkuste si prolistovat naše tipy.

Úchvatné světové cyklistické trasy
18.04.2018

Akce: Cyklistika a výlety

Po dlouhé a tuhé zimě konečně dorazilo takřka letní počasí! Nejvyšší čas oprášit helmu, naolejovat řetěz, přifouknout duše a vyrazit na výlet. Že netušíte kam? Nevadí, na Buxu máme spoustu publikací za skvělé ceny od nadšených cyklistů a turistů - něco určitě vyberete.

Lahodně s Ellou
28.03.2018

Akce: Jarní detox

O víkendu přicházejí nejzábavnější a nejméně zdravé svátky roku, navíc máme (ač to tak nevypadá) za slabé tři měsíce léto se vším, co k němu patří. Řekli jsme si proto, že by nebylo od věci vytvořit nějakou tu akci na knihy, které mají naše zdraví jako prioritu. Zajímá vás, co jsme vybrali (a kde to šlo, zlevnili) tentokrát?

Do posledního dechu
19.03.2018

Akce: Březen, měsíc knihy

Po novoroční hibernaci se tiskařské lisy zvolna probouzejí ze zimního spánku. Jaro nejlépe poznáte (tedy kromě toho, že se z teplých krajin vrací špačci) také tím, že se regály knihkupectví začínají plnit novými tituly. V březnu vychází celá řada kvalitních knih, které by bylo škoda přehlédnout - několik desítek jarních hitovek jsme pro vás vybrali (a kde to šlo, také zlevnili)!