Čtenářské recenze

Adeline L. Marie - T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství
21.11.2013

Adeline L. Marie - T.A.J.N.O.S.T.I. - Hříšné tajemství

Nechte se svádět. Nechte se hýčkat. Probuďte v sobě nejtajnější sny. Berte a dávejte. Ve volně navazujícím, silně erotickém pokračování knihy T.A.J.N.O.S.T.I. pod názvem T.A.J.N.O.S.T.I. – Hříšné tajemství se dozvíte více o osudech a vizi tohoto tajemného spolku žen.

21.11.2013

Vladimíra Klimecká - Druhý život Marýny G.

Vítězka 18. literární ceny Knižního klubu Vladimíra Klimecká zachytila osudy rodné krajiny a jedné velké valašské rodiny ve 20. století v Bukovinách pod Radhoštěm. Kronika rodu je psána z pohledu čtyř žen, Marýny, Růži, Josefky a Fany. Kolem těchto obyčejných žen prošlo století, ale dalo by se říci, že i tyto obyčejné ženy prošly stoletím – ať byly dějiny jakékoliv – války, osvobození, drsná padesátá léta i současnost, milovaly, snily, vychovávaly děti, staraly se o hospodářství, žily prostým životem.

21.11.2013

Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Encyklopedií pro děti je spousta, ale tahle vás zaujme na první pohled, vlastně omak. Když jí pohladíte, je krásně plyšová, takže dětičky chtějí tu knížku, co si mohou pořádně osahat. Je určena těm nejmenším, nejlépe dětem od 3 let až po předškoláky, ale už i naše dvouletá neteř si v ní moc ráda ukazuje. Knížka je z dílny Larousse, kde encyklopedie prostě umí!

Kosti a kostry: Zvířata
21.11.2013

Kosti a kostry: Zvířata

Kosti a kostry – Zvířata je knížka o fascinující sbírce kostí a koster, které patří těm nejzajímavějším tvorům na Zemi. Možná trošilinku bizarní, nicméně nesmírně naučná knížka, která vám dovolí nahlédnout zvířatům pod kůži.

Alyson Richmanová: Ztracená manželka
19.11.2013

Alyson Richmanová: Ztracená manželka

Svatba vnoučat, která změní život stárnoucím prarodičům, jež každý z nich přišel o polovinu svého srdce úmrtím druhého protějšku. Jenže co skrývají osudy těchto dvou lidí, žijící pod jinými jmény, kteří by se měli vidět poprvé, a přesto to tak není, neboť se znají už od dětství? Kdo vlastně jsou a co prožili?

Julie Kiblerová: Odveď mě domů
19.11.2013

Julie Kiblerová: Odveď mě domů

Bývaly časy - a není to tak dávno - kdy na barvě pleti záleželo víc, než si ve svobodné době dneška vůbec dokážeme představit. Časy, kdy lidskost a rozum ustoupily stranou před strachem z odlišnosti a falešnou myšlenkou ohrožení. A v té době se do sebe zamilovali dva mladí lidé - Isabelle, bílá dcera bohatého lékaře a Robert, černý syn jejich hospodyně.

Castová P. C., Castová Kristin: Škola noci: Neferetino prokletí
18.11.2013

Castová P. C., Castová Kristin: Škola noci: Neferetino prokletí

Proč jsem si knihu vybrala? Škola noci patří k mým guilty pleasures. O tom žádná. Zjistila jsem, že se na další a další díly téhle série těším čím dál víc. Většina lidí mě za to asi ukamenuje, ale co na tom? Neferet je jednou z nejzajímavějších postav v celé sérii, a tak je logické, že mě její příběh zajímal ze všech nejvíc. Koho by nezajímalo, odkud přišla tahle temná a sexy upíří kněžka, která se obrátila ke zlu?

Sara Pooleová: Jed
18.11.2013

Sara Pooleová: Jed

Jedy. Provázejí lidstvo od nepaměti a mnohdy pomohly ovlivnit i běh dějin. Jejich pomocí byli odstavováni panovníci, sokové nebo třeba manželé. Byly přimíchávány do vína, pokrmů, natřeny na oblečení či napuštěny do hrotu šípů. Povolání traviče bylo v dávných časech naprosto běžné. Román Jed autorky Sary Pooleové vypráví o jedné ženské travičce na dvoře rodu Borgiů.

18.11.2013

Dokud hvězdy nezhasnou

Ješitnost bývá neporazitelnou mužskou charakterovou vlastností, která způsobuje nemalé problémy v partnerských, ale i přátelských vztazích. A to nemluvě o tom, když se to týká tak choulostivé oblasti, jako je sexuální aktivita a velikost jejich údu. To teprve bývá kolotoč.

Robin Schoneová: Učitel lásky
15.11.2013

Robin Schoneová: Učitel lásky

Knížka, která nás nijak zvlášť nenadchne, ale ani nás neunudí k bezvědomí. Ohraný motiv zasvěcování sexuální novicky rukou přebujele zkušeného muže do tajů „hříšného“ erotična je naštěstí doplněn takřka detektivní zápletkou s velice překvapivým rozuzlením, z kterého běhá mráz po zádech.