Aktuality

POZOR, AKTUALIZACE: Zpoždění expedice titulů vybraných nakladatelů

Aleš Procházka (08.11.2017)

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zpoždění se podařilo podstatně zredukovat!

Pokud jde o zpoždění zásilek, jen málokdy se situace vyvíjí pozitivně. Proto jsme opravdu rádi, když můžeme oznámit, že se našemu skladu podařilo zpoždění stáhnout! Bohužel, doprava zboží nestojí pouze na skladu, ale především na dopravcích. Nechceme vás pochopitelně do ničeho nutit, ale rádi bychom zmínili, že zatímco Česká pošta nabrala dvou- a vícedenní zpoždění, InTime a Zásilkovna stále doručují na čas!

Informace o zpoždění vybraných nakladatelů, které jsme uváděli dodnes, jsou stále platné. Pokud se tedy u titulů vybraných nakladatelů (viz níže) dočtete, že titul je externím skladem a expedice bude do 6 pracovních dnů, jedná se bohužel o nereálné datum a je lepší počítat s delší dobou expedice. 

Z největších nakladatelských domů se zpoždění týká např. nakladatelství Argo, Paseka, MS Studio, Druhé město, Prostor, Host, Triton, 65. pole, Pavel Mervart, Epocha, Malvern, Kant nebo Dybbuk. Seznam není kompletní, ale produkci žádných dalších větších nakladatelství by zpoždění zatím ovlivňovat nemělo. V případě, že se situace změní, vás určitě budeme informovat všemi prostředky, které máme k dispozici.

Za jakékoli potíže způsobené zpožděním se omlouváme a v případě, že byste měli dotazy ohledně dostupnosti nějakých titulů, jsme vám k dispozici.