Aktuality

Křest knihy Obvšeník od Daniela Landy

Aleš Procházka (28.11.2017)
Obvšeník Obvšeník

Daniel Landa je kontroverzní osobnost. V české kotlině najdete jen málo lidí, kteří by na něj neměli utvořený názor. K pestrému seznamu profesí (jen namátkou - Landa byl dosud např. zpěvákem, hercem, boxerem, závodníkem a mystifikátorem) přidal loni ještě literární činnost; jeho prvotina Všeník vyšla v listopadu 2016. Druhý díl, Obvšeník, právě přichází na pulty knihkupectví a v sobotu 2. prosince 2017 se bude konat jeho křest.

Vstupenky na křest spojený s autorským čtením a autogramiádou jsou k dostání zde: https://vstupenky.ticket-art.cz/show/daniel-landa-obvsenik-praha-14162/

Landovy knihy u nás najdete za výhodné ceny zde: https://www.bux.cz/autor/334643-landa-daniel

Danielu Landovi je třeba přiznat jedno - ať už dělá, co dělá, obvykle slaví úspěch. Všeník se prodával výborně a Obvšeník, který se věnuje především Landovu pobytu na Novém Zélandě mezi Maory, má také slušně našlápnuto. Stejně jako to platí o zbytku Landovy rozmanité tvorby se však i u této knihy dá říci, že publikum bude polarizovat.

Křest knihy se koná v Městské knihovně v Praze (Mariánské náměstí 98/1) v sobotu 2. prosince 2017 od 9 hodin ráno. Vstupné na akci činí 250 Kč.