Aktuality

Křest knihy Falešný sňatek

Aleš Procházka (14.03.2018)
Křest knihy Falešný sňatek Křest knihy Falešný sňatek

Mladá autorská senzace Magdalena Mintová (ročník 96) právě vydala pokračování úspěšné prvotiny Falešný román! Novinka se jmenuje Falešný sňatek a 19. března 2018 bude mít křest, na který bychom chtěli srdečně pozvat všechny milovníky české literatury.

Více informací o akci najdete zde: https://neoluxor.cz/akce/krest-a-autogramiada-knihy-falesny-snatek-magdaleny-mintove--1085/

Knihy Magdaleny Mintové u nás najdete zde (https://www.bux.cz/autor/377659-mintova-magdalena), a pokud by vás zajímal názor jedné naší recenzentky na Falešný román, nedávno jsme zveřejnili povedenou recenzi: http://kavarna.bux.cz/detail/ctenarska-recenze-magdalena-mintova-falesny-roman?type=%C4%8Cten%C3%A1%C5%99sk%C3%A9+recenze

Křest spojený s autogramiádou začíná v 17 hodin v knihkupectví Neoluxor na pražském Václavském náměstí, večerem bude provádět mediální literární guru Radek Blažek. 

Falešný román, který nezapře inspiraci sérií o aristokratce Evžena Bočka nebo legendárním Saturninem, se dočkal pozitivní čtenářské odezvy a o necelý půlrok později i dalšího pokračování. V zásadě se jedná o lehké vtipné čtení, ideální na dovolenou nebo na noční stolek. Magdalena Mintová má rozhodně pořádně našlápnuto a její další kariéru se vyplatí sledovat!