Aktuality

Beseda a autogramiáda ke knize Boss Babiš

Aleš Procházka (12.02.2018)
Jaroslav Kmenta Jaroslav Kmenta

Andrej Babiš je jméno, které přitahuje investigativce již několik let, loni o něm dokonce vydal novou publikaci nejznámější český investigativní žurnalista, Jaroslav Kmenta. Kmentova kniha Boss Babiš dosáhla nebývalého čtenářského ohlasu a stala se jednou z nejprodávanějších publikací roku 2017. Nyní chystá Kmenta ke knize besedu, spojenou s autogramiádou.

Bližší informace k akci naleznete na této adrese: https://www.knihcentrum.cz/15-2-v-1600-1700-h-jaroslav-kmenta-boss-babis-beseda-a-autogramiada-v-ostrave

Titul Boss Babiš u nás najdete zde: https://www.bux.cz/politika-hospodarstvi/boss-babis Vzhledem ke zvýšenému zájmu o problematiku jsme pro vás připravili také výhodný komplet publikací, které byly o Andreji Babišovi vydány v posledních letech: https://www.bux.cz/politika-hospodarstvi/knizni-komplet-andrej-babis

Akce se bude konat 15. února 2018 od 16:00 v ostravském Domě knihy na Smetanově náměstí č. p. 222/8. Na besedě bude Jaroslav Kmenta hovořit především o vlastním pátrání po Babišových aktivitách a obchodních praktikách a také o tom, čím přesně je podle něj Babiš nebezpečný pro české politické prostředí. 

Kmenta vešel v širokou známost především svými reportážemi o osobnostech z kriminálního podsvětí, v minulosti se zabýval např. Františkem Mrázkem nebo Radovanem Krejčířem. Za svou práci obdržel prestižní cenu Karla Havlíčka Borovského. Zatím všechny jeho knihy se staly okamžitými bestsellery a ani Boss Babiš není výjimkou.