Aktuality

Autogramiáda Jana Krause

Aleš Procházka (12.04.2018)
Jan Kraus Jan Kraus

Srdečně vás zveme na autogramiádu Jana Krause k nové knize nazvané Můj soukromý buzynes. Autogramiáda se bude konat 16. dubna 2018 od 16:00 v OC Forum v Liberci (Soukenné nám. 669/2A).

Knihu Můj soukromý buzynes u nás najdete za výhodnou cenu zde: https://www.bux.cz/ceska-soucasna/jan-kraus-muj-soukromy-buzynes

Pokud objednáte dnes, dodávku bychom ještě do pondělka mohli (pravda, jen tak tak) stihnout!

Jan Kraus není na literární scéně žádným nováčkem - za roky moderování populárního pořadu Uvolněte se, prosím mu vyšlo již několik knih rozhovorů se známými osobnostmi. Ve své novince nazvané Můj soukromý buzynes poprvé odbočuje od čistokrevné publicistiky nebo humorismu, i když jeho kousavý smysl pro humor se zde také projeví vrchovatě. 

Originálně pojaté paměti popisují Krausův život jako jeden velký byznys - ať už se jednalo o divadlo, film, moderování nebo další tucet řemesel, které Kraus vyzkoušel. Kniha se nám dostala do rukou a můžeme říct, že při čtení se rozhodně nudit nebudete. Kraus je výborný vypravěč a předvádí zde nejdůležitější schopnost baviče; totiž umění shodit sebe sama.