Akce

Akce: Romány (ne)jen pro ženy

Aleš Procházka (01.02.2018)
Geniální přítelkyně Geniální přítelkyně

Máme sice speciální akci na knižní dárky k Valentýnu, ale, ruku na srdce - nejvhodnější dárek si člověk často vybere sám. Proto jsme právě pro vás připravili výběr z knih nejen pro ženy; společenské romány, rodinná dramata a romantiku, která neurazí vaši inteligenci, u nás máme až do 20. února.

Náš výběr knih, ve kterém si určitě něco najdete, máme zde: https://www.bux.cz/listy/nejenprozeny

Udělejte si radost a zkuste se začíst do komplexních rodinných ság - ať už se jedná o klasiku od Virginie Cleo Andrewsové, mnohavrstevná vyprávění Kate Mortonové nebo loňské překvapení, Panský dům, můžete se těšit na intrikaření, rodinná tajemství a pohnuté příběhy.

Dáváte přednost decentnímu napětí? Máme úspěšné české detektivky jako je Osm od Radky Třeštíkové nebo Dobré duše Ireny Obermannové. Temnější tituly zastupují třeba thrillery Všechno, co máme nebo Milovala jsem život.

Pokud máte raději lehčí čtení, máme i čistokrevnou romantiku. Všechny ty prostopášné lordy, ztepilé horaly nebo prostě jen pohledné, příjemné muže asi nemá ani cenu vypočítávat.

Pokud ale preferujete intelektuálnější tóninu, právě vychází čtvrtý díl úspěšné Geniální přítelkyně nebo drama dvou sester ve druhé světové válce, nazvané jednoduše Slečna M

Věříme, že vás nezklameme a něco pro ukrácení volných chvil u nás objevíte.