Aktuality

Akce: Předsevzetí

Aleš Procházka (15.01.2018)
Odpověď Odpověď

Dáváte si každý rok novoroční předsevzetí, ale nějak to nikdy nedopadne? Ještě není všem dnům konec. Dali jsme hlavy dohromady a přinesli jsme vám výběr užitečných motivačních publikací, které ve vaší knihovničce určitě nezapadnou.

Motivační literaturu všeho druhu najdete za výhodné ceny zde: https://www.bux.cz/listy/motivace

Nedaří se vám nějak dorýsovat těch posledních pár kil do plavek? Snadná pomoc, tohle nejčastější předsevzetí jsme si vzali na paškál ze široka. Máme třeba dvouletý kalendář populární Antónie Mačingové, autorky proslulé série Zhubněte jednou provždy, zdravou kuchařku Jíme zdravě s Fitrecepty nebo lifestylovou fitness příručku Udělejte radikální řez od Jillian Michaelsové.

Trápí vás nějaké ty hříšky proti životosprávě, nebo byste chtěli vylepšit pracovní morálku? Vybrali jsme hned několik knížek o tom, jak (pokud možno bezbolestně) skoncovat s kouřením, alkoholem a prokrastinací. 

Rozhodli jste se v novém roce chytit život za pačesy a převzít kontrolu, ať už jde o práci, nebo o osobní život? Ať už preferujete české Promrhané dny od Tomáše Kosačíka (aka Břicháče Toma) nebo americkou Odpověď od manželů Peaseových, určitě si vyberete. 

Pozor, akce končí k jednadvacátému lednu!