Akce

Akce: Pecky roku 2017

Aleš Procházka (13.12.2017)
Kulinárium Kulinárium

Na Buxu spouštíme akci na Pecky roku 2017. Nejlepší, nejprodejnější a nejatraktivnější knihy roku 2017 najdete za skvělé ceny právě u nás!

Pecky roku 2017 u nás najdete zde: http://bit.ly/bux-pecky2017

Tento rok byl na knižní hity opravdu bohatý a vybrat z množství kvalitních titulů všech žánrů nebylo úplně snadné. Navíc jsme se letos dočkali několika vyložených překvapení. Že se úspěchu dočká třeba novinka Zdeňka Pohlreicha, nazvaná Kulinárium, nebo Šílené výčitky od Liane Moriarty jsme přece jen tak nějak očekávali. I Lovci králíků nebo novému dílu kriminální série Milénium jsme docela věřili a těšili se na ně.

Ovšem třeba odezva thrilleru Hadrový panák, se kterým debutoval Daniel Cole, nebo dokonce sebraných vtipných blogů o životě na venkově nazvaný Život, na kterém metr nestačí, nás vyloženě zaskočila. Příjemně, musíme dodat, a jsme rádi, že se naše odvětví dočkalo čerstvých jmen, o kterých ještě určitě uslyšíme. 

Kapitolou samou pro sebe jsou potom dárkové publikace. Třeba taková Velká kniha příběhů Sherlocka Holmese byla rozebraná skoro okamžitě po vydání a musela se dotiskovat, a nečekaný ohlas vzbudil i rozsáhlý fotbalový komiks Hrdinové. Prostě a stručně, bilancujeme rok 2017 - a říkáme alespoň za sebe, že letos to stálo za to.