Aktuality

Akce: Knižní komplety

Aleš Procházka (22.11.2017)
Knižní komplet - Gillian Flynn Knižní komplet - Gillian Flynn

Tentokrát pro vás máme něco extra! Na Buxu jsme pro vás připravili akci na knižní komplety. Za výhodnou cenu u nás seženete celé kompletní série, tematické výběry nebo vybraná díla vašich oblíbených autorů. Komplety u nás sice najdete už delší dobu, ale nyní uvádíme také zbrusu nové balíčky, které dříve k dispozici nebyly.

Výběr toho nejlepšího z knižních kompletů najdete zde: http://bit.ly/bux-akcekomplety

Komplety jsou ideální dárek k Vánocům pro vaše blízké, dobrý způsob, jak doplnit knihovnu, a v neposlední řadě také šetří vaši peněženku. Máme k dispozici širokou škálu nejrůznějších žánrů; kuchařky zastupuje třeba komplet tří nejnovějších knih z "bílé" řady Romana Vaňka (https://www.bux.cz/kucharky-ostatni/knizni-komplet-3x-roman-vanek), populární psychologické thrillery potom set s kompletní tvorbou Gillian Flynnové (https://www.bux.cz/dobrodruzstvi-napeti-thrillery/knizni-komplet-4-knihy-gillian-flynnova) a drsnější severské detektivky komplet případů oddělení Q (https://www.bux.cz/krimi-detektivky/knizni-komplet-7-knih-oddeleni-q).

Vyberou si ale i mladší čtenáři - pro ty máme třeba všechny dosud vydané díly Doktora Proktora (https://www.bux.cz/romany-povidky-pribehy-1/knizni-komplet-3-knihy-doktor-proktor) nebo kultovní Young Adult ságu Pekelné stroje (https://www.bux.cz/young-adult-new-adult/knizni-komplet-pekelne-stroje). Pokud dáváte přednost spíše romantice, máme tu tři čerstvé novinky od Danielle Steel, všechny vydané v roce 2017 (https://www.bux.cz/romantika/knizni-komplet-3-knihy-danielle-steel-2017) - a to ještě stihla tento týden vyjít další kniha, nazvaná Dražba. Danielle Steel je prostě nezmar. 

V akci máme ještě spoustu dalších kompletů, které by byla škoda přehlédnout. Nenašli jste ve výběru nic, co by vás zaujalo? Snadná pomoc, zkuste si zabrouzdat celou sekcí knižních kompletůhttps://www.bux.cz/listy/knizni-komplety.