Akce

Akce: Jarní detox

Aleš Procházka (28.03.2018)
Lahodně s Ellou Lahodně s Ellou

O víkendu přicházejí nejzábavnější a nejméně zdravé svátky roku, navíc máme (ač to tak nevypadá) za slabé tři měsíce léto se vším, co k němu patří. Řekli jsme si proto, že by nebylo od věci vytvořit nějakou tu akci na knihy, které mají naše zdraví jako prioritu. Zajímá vás, co jsme vybrali (a kde to šlo, zlevnili) tentokrát?

Náš výběr na jarní detox a fitness najdete tady: https://www.bux.cz/listy/detox2018

Na změnu životního stylu není nikdy pozdě, i když obecně platí, že čím dříve, tím lépe. Tentokrát jsme se zaměřili hlavně na detox organismu, který se bude hodit hlavně po bujarých oslavách Velikonoc. Bez ovoce a zeleniny se to neobejde a pokud vlastníte mixér, tím lépe. Hned několik knih přísahá na efektivní detoxikační smoothies a přináší návody na jejich přípravu. 

Chtěli jsme se vyhnout vyloženě dietním publikacím - několik přiměřeně radikálních jsme však přece jen přidali. Hanka Zemanová, Ella Woodward nebo Kateřina Winterová jsou kapacity, které ví, jak vařit zdravě a zároveň tak, aby netrpěly chuťové pohárky. 

Druhou komponentou částí rovnice zdraví je pochopitelně pohyb. Počasí se má příští týden snad konečně zmátořit a půjde běhat i venku. Kromě publikace nezdolného Miloše Škorpila přinášíme knihy dalších nadšenců všech úrovní (od hobíků po profíky), pro které se pohyb stal zdravou drogou.

Naše akce končí 2. dubna, neváhejte se proto přes Velikonoce zásobit!