Aktuality

Akce: Dárkové publikace

Aleš Procházka (01.12.2017)
Muzeum umění Muzeum umění

Knížky na Buxu zbožňujeme bezpodmínečně, ale co naplat - musíme přiznat, že máme své favority. Velké a krásné dárkové publikace mezi nimi zabírají čestné místo a protože nás máloco potěší tak, jako dobrá kniha, rozhodli jsme se vám představit (a kde to šlo, také zlevnit) některé z našich oblíbenců!

Akci na bibliofilské publikace za výhodné ceny najdete zde: http://bit.ly/bux-darkove

Neoddiskutovatelnou první pozici mezi nimi zabírá monumentální Muzeum umění. Největší a nejtěžší samostatná kniha v našem obchodě je nyní k dostání za poloviční cenu! Muzeum umění v podstatě supluje celý soubor odborných publikací, podobně obšírný katalog světového umění sahající od pravěkých nástěnných maleb až po postmodernismus v této kvalitě a za tuto cenu v podstatě není k sehnání.

Historické romány zastupuje luxusní edice Přemyslovské epopeje. Obsáhlá historická freska od Vlastimila Vondrušky, který letos převzal ocenění Za zásluhy od prezidenta republiky, je nyní k dostání v jednosvazkovém kompletu o osmi stech stranách.

Queen ve 3D je kniha, zachycující příběh jedné kapely. Zní to skoro až triviálně. Legenda zvaná Queen je stále aktuální a pořád žije! Jako návštěvník jednoho z koncertů s Adamem Lambertem musím potvrdit, že přinejmenším jako vzdání holdu velkému jménu jejich současná vystoupení fungují.Tato kniha je bohatě doplněna fotografiemi z koncertů, které jsou navíc upraveny pro prohlížení s přiloženými 3d brýlemi.