Akce

Akce: Daně, zkoušky a další bomby z literatury faktu

Aleš Procházka (05.03.2018)
Oheň a hněv Oheň a hněv

Nejen beletrií živ je člověk. Jsou knihy, které se čtou pro potěšení - a pak jsou knihy, které se čtou kvůli informacím. V naší akci, která platí do 20. března 2018, najdete hned tři okruhy užitečné odborné literatury za zajímavé ceny - máme tituly k blížící se daňové sezoně, dále i příručky ke zkouškám na vysoké školy, a do třetice také knihy o současné (velmi proměnlivé) politické situaci doma i ve světě.

Tituly z naší akce najdete na Buxu zde: http://bit.ly/bux-nejendane

Pořád se něco děje, doma i ve světě. Ať už se jedná o kontroverzní publikaci o vládě amerického prezidenta Trumpa, nejnovější knihu o první prezidentuře Miloše Zemana nebo příručku ke čtení médií, rozkrývající fenomén "fake news", politika hýbe světem a tím literárním obvzlášť. Máme ovšem i mírumilovnější knihy - kupříkladu ohlédnutí Erika Taberyho za českou politickou minulostí, nebo Normalizované životy, které vycházejí z dokumentárního cyklu Příběhy dvacátého století. 

Benjamin Franklin kdysi prohlásil, že v životě jsou jen dvě jistoty - smrt a daně. Zatímco knihy, které se věnují smrti, zastarají jen pomalu, u daní se mění situace každým okamžikem. Jen od rozdělení republiky se měnila sazba DPH osmkrát! Vyplatí se být proto ve střehu a mít k ruce aktuální znění zákonů, vybrali jsme pro vás širokou paletu knih, které pokrývají spektrum od běžných poplatníků přes právnické osoby až po rukověti pro mzdové účetní.

Neúprosně se blíží i zkoušky na vysoké školy, a tady je příprava naprosto zásadní. V akci máme užitečné vzorové testy i příručky k maturitním a vstupním zkouškám z nejkrizovějších předmětů. Každopádně, ať už vás v blízké budoucnosti čeká cokoliv, přejeme hodně štěstí!