Aktuality

Akce a nová rubrika - zfilmované knihy

Aleš Procházka (03.04.2018)
Ready Player One Ready Player One

Představujeme novou akci, nové akční balíčky a novou rubriku v literární kavárně. Na Buxu ujíždíme nejen na literatuře, ale také na filmech. Řekli jsme si tedy, proč nevyužít příležitosti - u celé řady knížek máme k dispozici také DVD, Bluray nebo alespoň audioknihu. Chtěli bychom vám proto představit žhavou novinku - filmové balíčky!

Výběr z filmových edic knih, DVD a výhodných balíčků najdete zde: https://www.bux.cz/listy/filmakniha

Motto našich nových balíčků zní - knihy všemi smysly. Zvláště v posledních letech jsme se dočkali celé řady kvalitních filmových adaptací knižních bestsellerů, o které by byla určitě škoda se ochudit. V nových filmových (a do budoucna také audio) balíčcích proto balíme knihu s filmem, a kde to šlo, zkoušíme také ještě více zlevnit. 

Současně bychom chtěli otevřít nový seriál v naší literární kavárně. Každý týden si představíme nějakou zfilmovanou knihu ve článku, který se podívá na zoubek jak knize, tak i filmu (nebo seriálu). Zítra třeba napíšeme o knize, jejíž seriálové zpracování vzalo svět útokem - moderní Young Adult klasiku Třináctkrát proto od Jaye Ashera.