Nejnovější

19.12.2017

NEPŘEHLÉDNĚTE! Termín pro dodání do Vánoc

Navzdory všemu se nám stále daří doručovat bez zpoždění - a zdá se, že to ještě chvíli vydržíme! Pro podrobnosti čtěte dál!

Bažináč
14.12.2017

Čtenářská recenze: Alan Moore - Bažináč

Je tomu už čtrnáct let, co v České republice vyšel první Swamp Thing - Bažináč z dílny scénáristy Alana Moora. Úvodní díl Bažináčovy ságy byl však již dlouhou dobu beznadějně vyprodaný a tak přišel čas, aby nakladatelství BB art nadělilo jeho fanouškům nové vydání. Navíc se nejedná o pouhopouhý dotisk, ale o zcela nový, přepracovaný kousek. Tím prvním, co fanoušky uhodí do očí, je bezpochyby fakt, že první Bažináč se konečně dočkal barvy!

Kulinárium
13.12.2017

Akce: Pecky roku 2017

Na Buxu spouštíme akci na Pecky roku 2017. Nejlepší, nejprodejnější a nejatraktivnější knihy roku 2017 najdete za skvělé ceny právě u nás!

Ganbare!
11.12.2017

Čtenářská recenze: Katarzyna Boni - Ganbare!

Ganbare! Workshopy smrti jsou skvělým polským reportážním debutem.

Doprava zdarma
07.12.2017

DOPRAVA ZDARMA až do odvolání!

POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE! Na Buxu máme až do odvolání na dopravce InTime a Zásilkovna nastavenou dopravu zdarma! Ano, čtete správně - úplně zdarma, bez háčků, obezliček a zádrhelů!

Malý japonský krámek
07.12.2017

Recenze: Malý japonský krámek

Samuraj z Bretaně a gejša z pařížského předměstí hrají hlavní role v romantickém duetu s nádechem francouzsko-japonské melancholie. Stojí to za přečtení? Určitě!

Tým Buxu doporučuje
06.12.2017

Náš tým doporučuje - 3. díl

Tentokrát vám v naší rubrice představí Iva s Alešem jeden psychologický thriller a jednu sbírku povídek určenou (nejen) pro ženy, které rozhodně stojí za přečtení. Překvapivě - ten thriller četla Iva...

Arina
05.12.2017

Čtenářská recenze: Eva Hölzelová - Arina

Představte si, že jste v lese našli znetvořené miminko. Jako jedna z lesních žen, Valdén, ho odnesete do svého světa a vychováte z něj statného mládence. Přijde den, kdy bude muset opustit svou rodnou krajinu, protože přece patří do světa lidí. I přes svůj vzhled se musí vydat tam, kam se bojí...

Nicholas Sparks
04.12.2017

Bux gratuluje k narozeninám (oslavenci prosinec)

Mít narozeniny v prosinci, to je tak trochu pech. Rodiče (a vaši bližní všeobecně) mají tendenci sfouknout Vánoce, Mikuláše i narozeniny najednou a obvykle je na tom jeden bit. Abychom jim to trochu vynahradili, chtěli bychom za Bux srdečně poblahopřát všem oslavencům, kteří slaví v prosinci - a spisovatelům dvojnásob!

Greg Heffley
04.12.2017

Autogramiáda Jeffa Kinneyho

Zveme vás na speciální mikulášskou autogramiádu Jeffa Kinneyho, alias malého poseroutky!