Nejnovější

Nebe, na němž nesvítily hvězdy
01.12.2017

Co bude vycházet - začátek prosince

7 tipů, jak si zpříjemnit čekání na Ježíška!

Muzeum umění
01.12.2017

Akce: Dárkové publikace

Knížky na Buxu zbožňujeme bezpodmínečně, ale co naplat - musíme přiznat, že máme své favority. Velké a krásné dárkové publikace mezi nimi zabírají čestné místo a protože nás máloco potěší tak, jako dobrá kniha, rozhodli jsme se vám představit (a kde to šlo, také zlevnit) některé z našich oblíbenců!

Vánoční výprodej
30.11.2017

Akce: Velký vánoční výprodej

Black Friday u nás slavil minulý týden neuvěřitelný úspěch; dokonce až takový, že nám bylo líto se s ním rozloučit. Připravili jsme pro vás proto další výprodejovou akci do konce tohoto víkendu!

Obvšeník
28.11.2017

Křest knihy Obvšeník od Daniela Landy

Daniel Landa je kontroverzní osobnost. V české kotlině najdete jen málo lidí, kteří by na něj neměli utvořený názor. K pestrému seznamu profesí (jen namátkou - Landa byl dosud např. zpěvákem, hercem, boxerem, závodníkem a mystifikátorem) přidal loni ještě literární činnost; jeho prvotina Všeník vyšla v listopadu 2016. Druhý díl, Obvšeník, právě přichází na pulty knihkupectví a v sobotu 2. prosince 2017 se bude konat jeho křest.

Black Friday
24.11.2017

Akce: Black Friday

Zatímco americké Díkůvzdání nám Čechům moc neříká, Černý pátek (neboli Black Friday), který připadá na den po Díkůvzdání, u nás zdomácněl velmi rychle. Největší nákupní svátek roku zvaný Černý pátek se slaví zuřivým zlevňováním ve všech obchodech a ani váš oblíbený internetový knihkupec nemohl zůstat pozadu. V našem víkendovém výběru naleznete knihy se slevami až 90%!

Soutěžte s ČP
23.11.2017

Soutěžte s balíky České pošty o auto a nadílku pro celou rodinu!

Vyberte si letos při nákupech dárků na e-shopech doručení Českou poštou a soutěžte jako adresát vybraných typů balíků o 111 sněhobílých cen!

Knižní komplet - Gillian Flynn
22.11.2017

Akce: Knižní komplety

Tentokrát pro vás máme něco extra! Na Buxu jsme pro vás připravili akci na knižní komplety. Za výhodnou cenu u nás seženete celé kompletní série, tematické výběry nebo vybraná díla vašich oblíbených autorů. Komplety u nás sice najdete už delší dobu, ale nyní uvádíme také zbrusu nové balíčky, které dříve k dispozici nebyly.

Tým Buxu doporučuje
20.11.2017

Náš tým doporučuje - 2. díl

V novém díle rubriky "Náš tým doporučuje" vám tentokrát své tipy na čtení představí Lenka se Zuzkou. Zatímco Zuzku zaujalo letošní thrillerové překvapení Žena v okně, Lenka si vzala na paškál první detektivku Radky Třeštíkové, nazvanou jednoduše Osm.

Mark Twain
16.11.2017

Bux gratuluje k narozeninám (oslavenci 2. poloviny listopadu)

Jako každé dva týdny přeje Bux všechno nejlepší všem oslavencům, nejen těm z knižní branže. Všechny si bohužel jmenovitě připomenout nemůžeme, zmíníme proto alespoň několik prvotřídních autorů, kteří slaví v listopadu životní jubileum (a také si připomeneme jejich tvorbu).

Medvědín
15.11.2017

Co bude vycházet - konec listopadu

Sychravé podzimní počasí ke čtení přímo vybízí a v listopadu si z bohatého knižního menu vyberou všichni. Přinášíme několik našich tipů, ať se v té záplavě knížek neztratíte.