Nejnovější

Čtyři dohody
25.09.2017

Čtenářská recenze: Don Miguel Ruiz - Čtyři dohody

Kniha Čtyři dohody je kultovní. Ovlivnila miliony čtenářů a není snad nikdo, kdo by o ní alespoň jednou neslyšel. V podání Jaroslava Duška ožily další úrovní vtipu, šarmu a nadhledu. A jestli zlí jazykové tvrdí, že staří Toltékové ve skutečnosti neexistovali? No a co…

Tabook 2017
25.09.2017

Tabook - festival malých a středních nakladatelů

Od 28. do 30. září se v Táboře bude konat šestý ročník festivalu malých a středních nakladatelů Tabook, na který bychom vás chtěli co nejvřeleji pozvat.

Vlastimil Vondruška
22.09.2017

Autogramiáda Vlastimila Vondrušky v Ostravě

V pondělí 25. září se v Ostravě bude konat autogramiáda známého autora (nejen) historických detektivek, Vlastimila Vondrušky. Vondruška je jedním z nejaktivnějších českých spisovatelů a jeho titulů se prodalo již přes milion výtisků.

Jak získat lásku
22.09.2017

Čtenářská recenze: Carolyn Boyesová - Jak získat lásku

Chybí vám v životě láska? Cítíte se opuštění? Máte dost rádi sami sebe? Na tyto otázky a spoustu dalších odpovídá právě kniha Jak získat lásku.

Dopisy, které nikdo nečetl
21.09.2017

Čtenářská recenze: Iona Greyová - Dopisy, které nikdo nečetl

Autorka nám svůj příběh předkládá ve dvou časových liniích. První, hlavní a poutavější dějová linka se odehrává ve čtyřicátých letech minulého století v období druhé světové války, zatímco druhá je zasazená do nedávné minulosti.

Robert Fulghum
21.09.2017

Autogramiády Roberta Fulghuma

Srdečně vás zveme na autogramiády populárního amerického spisovatele, Roberta Fulghuma, který do Čech přijede představit svou novou knihu nazvanou Opravář osudů.

Než odejdeš
20.09.2017

Čtenářská recenze: Clare Swatmanová - Než odejdeš

Než odejdeš je hořkosladký román od autorky Clare Swatmanové, který rozhodně stojí za přečtení. Čtenář si díky němu uvědomí, že někdy stačí jen velmi málo a celý život se nám může obrátit vzhůru nohama. Někdy stačí jeden drobný a na první pohled nenápadný okamžik, který může ovlivnit naši budoucnost.

Tokijský ghúl
20.09.2017

Koutek japonského komiksu 7 - Tokijský ghúl, aneb Co tě žere?

Staré, prověřené přísloví praví: Ať už vypadá příšera jakkoliv, vždycky spolehlivě najde Tokio. Platí to i pro nestvůry ze záhrobí, v Tokijském ghúlovi ovládnou ulice velkoměsta gangy nemrtvých! I když… pořád jsme v Japonsku, takže se můžete vsadit, že budou vypadat jak ze žurnálu.

CONiáš 2017
19.09.2017

CONiáš 2017 - Pozvánka na akci

Srdečně vás zveme na jedenáctý ročník CONiáše, setkání fanoušků fantasy, sci-fi, hororu, komiksu, filmů, seriálů i her na hrdiny. CONiáš 2017 se uskuteční v sobotu 23. září od 10:00 v Ústřední knihovně v Praze 1 na adrese Mariánské náměstí 1. Vstupné činí lidových 90 Kč. A na co se můžete těšit? Čtěte dál!

A touhle bombou se musíme rozloučit
18.09.2017

Co bude vycházet - konec září

Brzy tu bude podzim a s ním přichází pořádný knižní fičák! Ze spousty knížek, které mají vycházet, vybíráme jen těžko - ale tyhle zaručeně stojí za pozornost.