Nejnovější

Mé nepálské lásky
09.11.2018

Křest knihy Michaely (Myshy) Gautam - Mé nepálské lásky

Srdečně Vás zveme na křest knihy Michaely (Myshy) Gautam MÉ NEPÁLSKÉ LÁSKY. Akce se uskuteční v pondělí 12. listopadu od 17 hodin v Paláci knih Luxor, Václavské nám. 41. Knihu pokřtí Lucie van Koten.

Kříďák
05.11.2018

Recenze: C. J. Tudor - Kříďák

Křídoví panáčci spadají do stejné kategorie jako staré porcelánové panenky, klauni a lunaparky po zavíračce. Za slunného dne působí vesele a nevinně. Za špatného osvětlení, inu, to z nich chtě nechtě jde trochu strach...

Lisa Kleypas
02.11.2018

Gratulujeme k narozeninám - začátek listopadu 2018

V nezvykle přívětivém začátku listopadu přejeme vše nejlepší známému australskému detektivkáři, americké autorce historických romancí a vzpomínáme na duchovního otce legendy českých detektivek, kapitána Exnera.

Knihománie 2018
01.11.2018

Akce: Knihománie 2018

Jako každý rok, už je to tady! Ohňostroj knižních hitů v akci Knihománie bere trh útokem. Nejsilnější tituly roku pro čtenáře každého věku a zaměření najdete za skvělé ceny v nákupní galerii MALL.cz.

Inspektor Prevít
30.10.2018

Recenze: František Niedl - Inspektor Prevít

Ani ryba, ani rak. Inspektor Timothy Prévit je samorostlý detektiv staronové školy, který tak nějak přečnívá na všechny strany – a úplně nezapadá nikam.

Kryštof ADéHáDě
29.10.2018

Čtenářská recenze: Pavlína Brzáková - Kryštof ADéHáDě

Víte, jaké to je, když se vám vrací dítě ze školky o hladu a vy víte, že s tím nemůžete nic dělat? Že jste v očích ostatních z tisíce různých důvodů špatná máma...? Kryštof ADéHáDě je poutavou, do hloubky duše citlivou a upřímnou zpovědí, sledem myšlenek i časově po sobě jdoucích událostí, které zná každá máma dítěte se speciálními potřebami.

Anthony Doerr
23.10.2018

Gratulujeme k narozeninám - 2. polovina října

Tentokrát si připomínáme 45. narozeniny držitele Pullitzerovy ceny, výročí narození významného spisovatele a scénáristy a 49. narozeniny současné irské autorky.

Borgia
09.10.2018

Recenze: Alejandro Jodorowsky, Milo Manara - Borgia

Vraždy, intriky a smilstvo - aneb renesance, jak ji neznáte! Pokud jste toto dějinné období dosud vnímali jako epochu rozvoje kultury, umění a racionality, dekadentní rodinný klan Borgiů vás vyvede z omylu...

Charlotte Linková
03.10.2018

Gratulujeme k narozeninám - začátek října 2018

Dnes gratulujeme k životnímu jubileu třem autorům, českému skladateli, básníkovi a humoristovi, německé detektivkářce a americké mystičce. Vše nejlepší!

Prohnilé království
02.10.2018

Čtenářská recenze: Erin Watt - Prohnilé království

Od chvíle, kdy Hartley Wrightová poznala Eastona Royala, se její život změnil. Všude se skrývají nepřátelé, za všemi dveřmi číhá nebezpečí. Po tragické nehodě, která ji obrala o vzpomínky, zjišťuje, že nemůže nikomu důvěřovat, a to ani modrookému chlapci, který jí přísahá, že vše napraví.