Nejnovější

08.11.2017

POZOR, AKTUALIZACE: Zpoždění expedice titulů vybraných nakladatelů

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zpoždění se podařilo podstatně zredukovat!

Soutěžte s Buxem
01.11.2017

SOUTĚŽTE s Buxem a VYHRAJTE nákup na Mall.cz za 3 000 Kč!

Žijete knihami? Chodíte spát s Deaverem a vstáváte s Němcovou? Máte v malíčku současnou i klasickou literaturu? Zkuste štěstí v našem literárním kvízu o hodnotné ceny!

Ganbare!
11.12.2017

Čtenářská recenze: Katarzyna Boni - Ganbare!

Ganbare! Workshopy smrti jsou skvělým polským reportážním debutem.

Doprava zdarma
07.12.2017

DOPRAVA ZDARMA až do odvolání!

POZOR, NEPŘEHLÉDNĚTE! Na Buxu máme až do odvolání na dopravce InTime a Zásilkovna nastavenou dopravu zdarma! Ano, čtete správně - úplně zdarma, bez háčků, obezliček a zádrhelů!

Malý japonský krámek
07.12.2017

Recenze: Malý japonský krámek

Samuraj z Bretaně a gejša z pařížského předměstí hrají hlavní role v romantickém duetu s nádechem francouzsko-japonské melancholie. Stojí to za přečtení? Určitě!

Tým Buxu doporučuje
06.12.2017

Náš tým doporučuje - 3. díl

Tentokrát vám v naší rubrice představí Iva s Alešem jeden psychologický thriller a jednu sbírku povídek určenou (nejen) pro ženy, které rozhodně stojí za přečtení. Překvapivě - ten thriller četla Iva...

Arina
05.12.2017

Čtenářská recenze: Eva Hölzelová - Arina

Představte si, že jste v lese našli znetvořené miminko. Jako jedna z lesních žen, Valdén, ho odnesete do svého světa a vychováte z něj statného mládence. Přijde den, kdy bude muset opustit svou rodnou krajinu, protože přece patří do světa lidí. I přes svůj vzhled se musí vydat tam, kam se bojí...

Nicholas Sparks
04.12.2017

Bux gratuluje k narozeninám (oslavenci prosinec)

Mít narozeniny v prosinci, to je tak trochu pech. Rodiče (a vaši bližní všeobecně) mají tendenci sfouknout Vánoce, Mikuláše i narozeniny najednou a obvykle je na tom jeden bit. Abychom jim to trochu vynahradili, chtěli bychom za Bux srdečně poblahopřát všem oslavencům, kteří slaví v prosinci - a spisovatelům dvojnásob!

Greg Heffley
04.12.2017

Autogramiáda Jeffa Kinneyho

Zveme vás na speciální mikulášskou autogramiádu Jeffa Kinneyho, alias malého poseroutky!

Nuly
02.12.2017

Recenze: Nuly

Nuly jsou chytrý akční thriller z hackerského prostředí, šmrncnutý atmosférou středoškolského dramatu. Asi jako kdyby se na rohu potkali Terminátor, Neo z Matrixu a Harry Potter.